072-3267263
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר י. מקס שטרן - פסיכיאטר מומחה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
ד"ר י. מקס שטרן
 
ד"ר י. מקס שטרן הוא פסיכיאטר מומחה בעל עשרות שנות ניסיון. הוא החל לעסוק בפסיכיאטריה בשנת 1964, וכיום משמש כפסיכיאטר בכיר במחלקת שיקום נוירולוגי של בית החולים תל השומר. כמו כן, הוא מספק חוות דעת שונות לבתי משפט, למוסד לביטוח לאומי ולמשרד הביטחון, ומשמש כחבר בהסתדרות הרפואית ובחברה הפסיכיאטרית בישראל.
 

 
 
 

קליניקה פרטית בהרצליה

 
ד"ר י. מקס שטרן מטפל בקליניקה בלקוחות פרטיים מעל גיל 18. הטיפולים, המתבצעים בתיאום מראש, עוסקים במגוון רחב של נושאים: חרדות, דיכאון, מחלות פסיכוטיות, הפרעות אישיות והשלכות נפשיות וקוגניטיביות הנובעות מפגיעה במערכת העצבים המרכזית (פגיעות ראש). לתיאום פגישת היכרות חייגו 072-3267263.
 

 

רקע אקדמי ומקצועי

 
ד"ר שטרן סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה החופשית של בריסל, בלגיה. בשנת 1964 עלה לארץ והצטרף לצוות הרפואי של בית החולים טלביה בירושלים. בשנים 1974-1965 עבד בבית החולים שלוותה.

משנת 1974 עד 2001 עבד כפסיכיאטר ראשי בבית לוינשטיין, שם התמחה באבחון ובטיפול בחולים הסובלים מנזקים במערכת העצבים המרכזית (טראומטיים, אירועים מוחיים למיניהם ומחלות שונות של אותה המערכת). מתוקף תפקידו כפסיכיאטר, השתתף בהקמת המערך הטיפולי המשתייך לתחום הזה: אשפוז מלא, אשפוז יום, טיפול מרפאתי.

בשנת 2001 יצא לגמלאות, ועבר מלוינשטיין למחלקת שיקום נוירולוגי בתל השומר. במחלקה זו הוא ממלא גם היום תפקיד זהה לזה שמילא בבית לוינשטיין.

בשנים 1994-1988 עמד בראש החוג לפסיכותרפיה של אוניברסיטת תל-אביב. שם גם עלה לדרגת מרצה בכיר ועבר הכשרה פסיכואנליטית. כמו כן, פרסם מאמרים רבים בנושא פגיעות ראש טראומטיות והשתתף בכנסים רבים בארץ ובחו"ל בתחום זה.